E-Garaj’ın BEEMOBS BEE1: %100 Elektrikli Mikro Taşımacılık Çözümü

E-Garaj, Beemobs Bee1 modelinin lansmanını gerçekleştirdi!
Facebook
Twitter
LinkedIn

Abone Ol

google-news-logo-desktop

Beemobs Bee1, daha pratik ve konforlu şehir içi mikro taşımacılık çözümleri sunmak için sıfırdan, kullanıcı ihtiyaçları gözetilerek tasarlandı. E-Garaj, Beemobs Bee1’i tek yetkili satıcısı olarak Petroleum 2023 fuarında tanıttı ve yoğun ilgiyle karşılaştı. Mikro taşımacılığın yeni tanımı olarak adlandırılan Beemobs Bee1, yerli bir marka olarak Ankara’daki fabrikasında üretildi ve %100 elektrikli, çevreci ve sürdürülebilir taşıma çözümleri sunuyor.

YENİ NESİL ŞEHİR İÇİ MİKRO TAŞIMACILIK ÇÖZÜMLERİ

Beemobs Bee1, 350 kg azami yük kapasitesi ve 1100L maksimum yük hacmiyle son kilometre teslimat, online perakende, restoran teslimatı, oteller gibi birçok alanda şehir içi mikro taşımacılık için kullanılabilecek çevreci bir çözüm olarak öne çıkıyor. %100 Elektrikli Bee1, 6.6 kWh’lik bataryasını 3.5 saatte doldurabilen ve maksimum hızı 55 km/h olan bir taşıt. Maksimum menzili 70 kilometreye kadar çıkan Bee1, aynı zamanda tam yüklü kapasitesiyle %25’e kadar eğim tırmanabiliyor.

BEEMOBS BEE1’İN ÖZELLİKLERİ

Beemobs Bee1, standart olarak 5” Dijital Araç Bilgi Ekranı, Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit Sistemi, İleri-Geri ve Sırt Açısı Ayarlı Sürücü Koltuğu, 3-Noktalı Emniyet Kemeri ve Sensörü gibi özellikler sunuyor. Bunun yanı sıra, Elektronik Kontrollü 2 Hızlı Dişli Kutusu, Sürücü Koltuk Kafalığı, Sağ Kapıda Kayar Cam, Elektrikli Isıtıcı, Stepne, Geri Görüş Kamerası, Müşteri Talebine Uygun Gövde Boyası, Kapalı ya da Açık Tip Kasa Seçenekleri gibi opsiyonel özellikler de mevcut.

E-Garaj, Beemobs Bee1’i tek yetkili satıcısı olarak belirleyerek, sürdürülebilir ve çevreci taşımacılık çözümleri sunan bir araç arayan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılıyor. Elektrikli araçların ülkemizde yaygınlaşması için edindiği misyon doğrultusunda yeni ve çevreci çözümler sunmaya devam ediyor.

Beemobs Bee1, sıfırdan tasarlanarak kullanıcı ihtiyaçları gözetilerek üretildi. Şehir içi mikro taşımacılıkta kullanılabilecek maksimum yük kapasitesine ve yük hacmine sahip olan Bee1, son kilometre teslimatları, online perakende, restoran teslimatları ve otel taşımacılığı gibi birçok alanda kullanılabiliyor. Ayrıca, çevre dostu bir araç olmasıyla, şehir içi trafiğindeki karbon salımını azaltarak, sürdürülebilir bir çözüm sunuyor.

Yigit AKSÜT
Yigit AKSÜT
Elektrikli Araç Editörü