Skywell, 10 Dakikanın Altında %80 Batarya Dolum Süresiyle Elektrikli Araç Piyasasına Damgasını Vuruyor

Facebook
Twitter
LinkedIn

Abone Ol

google-news-logo-desktop

Skyworth teknoloji şirketi, Şanghay Otomobil Fuarı’nda tanıttığı Skywell model elektrikli araçların dolum süresini minimuma indiren 800V+4C süper hızlı şarj teknolojisi ile dikkatleri üzerine çekti. Skyworth, Skywell ürünleri için sunduğu yeni teknoloji ile elektrikli araçların en büyük sorunu olarak kabul edilen uzun şarj dolum süresini ortadan kaldırmayı amaçlıyor.

Skywell, Fosil Yakıtlı Araçlar ile Rekabet Edebilecek

Skywell araçlarını şarj ederken 0’dan %80 doluluk oranına ulaşması için gereken süreyi 7,5 dakikaya indiren Skyworth, 642 kilometre menzilli Skywell araçlarının dolum süresini önemli ölçüde azaltarak, fosil yakıtlı araçlar ile rekabet edebilir hale getirdi. Skywell ET5 modeli, yeni 4C süper hızlı şarj teknolojisi sayesinde sadece 7,5 dakikada 500 kilometre menzil yapacak kadar dolum gerçekleştirebilecek.

Skywell, Elektrikli Otomobil Sektörüne Yenilik Getiriyor

Skywell ürünleri, elektrikli otomobil sektöründe önemli bir yere sahip olmak için yüksek teknolojik donanımlarla üretiliyor. Skyworth, 800V+4C süper hızlı şarj teknolojisi ile Skywell ürünlerinde yeni bir teknoloji sunarak sektörün en büyük sorunu olan uzun süren şarj dolum problemini ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Skywell, 800V+4C süper hızlı şarj teknolojisi ile elektrikli araçların dolum süresini minimuma indirerek, fosil yakıtlı araçlar ile rekabet edebilir hale getirdi. Skywell ET5 modeli, yeni teknolojisi sayesinde sadece 7,5 dakikada 500 kilometre menzil yapacak kadar dolum gerçekleştirebiliyor. Skywell ürünleri, yüksek teknolojik donanımları ile elektrikli otomobil sektöründe önemli bir yere sahip olmaya aday.

Yigit AKSÜT
Yigit AKSÜT
Elektrikli Araç Editörü