Türkiye’nin İlk Elektrikli Otomobil Kiralama Platformu Voltify ile Elektrikli Araç Deneyimini Keşfedin

Facebook
Twitter
LinkedIn

Abone Ol

google-news-logo-desktop

Elektrikli araçlar, Türkiye ve dünya genelinde hızla yaygınlaşarak otomotiv sektörünü kökten değiştiriyor. Bu dönüşümden etkilenen sektörlerden biri de araç kiralama sektörüdür. Voltify, tamamen elektrikli araç kiralama amacıyla tasarlanmış bir platform olarak bu değişimi başlatıyor. Hedef Filo’nun güvencesi ve tecrübesiyle desteklenen Voltify, kurumlar ve bireyler için 3-12 aylık abonelik modelleriyle elektrikli araçların performansını ve konforunu deneyimleme fırsatı sunuyor.

En Geniş Elektrikli Araç Seçeneği Voltify’da

Voltify.com.tr adresinde, en çok merak edilen markaların çeşitli bütçelere hitap eden elektrikli araçları bulunmaktadır. Sürüş deneyimi ve performansıyla dikkat çeken Tesla Model Y, MG ZS EV, MG4 Electric, Volvo C40 Recharge, Volvo XC40 Recharge, Hyundai Kona, Leap Motor T03 Pro, Mercedes-Benz EQA, Mercedes-Benz EQC, Nissan X-Trail E-4ORCE, Nissan Qashqai E-power, Opel Corsa-e, Opel Mokka-e, Renault Zoe, Skywell ET5 gibi modeller, Voltify kullanıcılarına sunulan 3 aydan başlayan abonelik modelleriyle deneyimlenebilir.

Konforlu ve Zaman Kazandıran Elektrikli Araç Deneyimi

Voltify, kullanıcılarına en yeni teknolojiye sahip elektrikli otomobilleri hızlı ve kolay bir şekilde hayatlarına entegre etme imkanı sunuyor. Ayrıca, araçların sigorta, bakım ve onarım gibi işlemlerini üstlenerek kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Böylece, kullanıcılar sadece elektrikli araç sürüş deneyimi ve keyfinin tadını çıkarmaya odaklanabiliyorlar.

Voltify ile Geleceğe Doğru Sürdürülebilir Adımlar

Voltify Kurucu ve CEO’su Mehmet Yiğit, Türkiye’nin ilk ve tek elektrikli araç kiralama platformu olan Voltify’nın, elektrikli araç kullanımını hızlandıracağını ve yaygınlaştıracağını vurguluyor. Teknolojinin hızla geliştiği bir çağda yaşadığımızı belirten Yiğit, elektrikli araçların şarj ve menzil gibi konularda endişelere yol açabileceğini söylüyor. Voltify olarak, kullanıcıların elektrikli araçları hayatlarına gerçek anlamda entegre ederek zahmetsizce deneyimlemelerini sağladıklarını ifade ediyor.

Ayrıca, paylaşım ekonomisinin giderek büyüdüğüne dikkat çeken Yiğit, elektrikli araçların otomobil kullanma alışkanlıklarını tamamen değiştireceğini belirtiyor. Voltify olarak, bu iki dönüşümün kesişim noktasında yer aldıklarını ve kullanıcıların kendi yaşam tarzlarına ve koşullarına uygun tercihler yapabilecekleri bağlayıcı olmayan bir mobilite ekosistemi oluşturmayı hedeflediklerini vurguluyor.

Voltify’nin sürdürülebilir bir geleceğe ve enerji dönüşümüne katkıda bulunma amacını taşıdığını da ekleyen Yiğit, otomotiv markalarıyla birlikte şarj hizmeti ve çözümleri alanında faaliyet gösteren şirketlerle iş birliği yapmaya odaklandıklarını belirtiyor.

Yigit AKSÜT
Yigit AKSÜT
Elektrikli Araç Editörü